Bezgrzałkowa Pompa ciepła CWU PRO 230 L - Termoplus
search
  • Bezgrzałkowa Pompa ciepła CWU PRO 230 L - Termoplus

Bezgrzałkowa Pompa ciepła CWU PRO 230 L - Termoplus

11 453,41 zł
Brutto

Pompa ciepła CWU PRO 230 L - Termoplus. Wersja PRO. Nasza linia profesjonalna oferuje niesamowitą niezawodność i wydajność, zaawansowany kontroler i liczne opcjonalne ulepszenia, takie jak wejście PV i praca w niskiej temperaturze (-5°). Pompa ciepła do ogrzewania wyłącznie CWU z wbudowanym zasobnikiem.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

Pompa ciepła CWU PRO 230 L - Termoplus

Moc grzewcza: 2,0 kW

COP (255-3): 4,5

Zasobnik CWU: 230 L 

To, co wyróżnia systemy bezgrzałkowych pomp ciepła od reszty, to fakt, że nie mają one energochłonnego elementu grzewczego, a pomimo to ich wydajność jest bardzo wysoka nawet w bardzo zimnych i mroźnych warunkach. Bezgrzałkowe pompy ciepła wytwarzają całkowite zapotrzebowanie na energię wyłącznie przez pompę ciepła i nie wymagają grzałki elektrycznej, zintegrowanej lub dodatkowej. Są nieco droższe w zakupie, ponieważ zostały opracowane po to, aby dokładnie odpowiadały konkretnemu zapotrzebowaniu na ciepło. Dodatkowo są znacznie bardziej ekonomiczne w perspektywie długoterminowej eksploatacji.

Nasza unikalna konstrukcja bez podgrzewacza wytwarza ciepłą wodę do 62˚C bez zapotrzebowania na moc podgrzewacza elektrycznego. Robimy to przy pomocy specjalnie opracowanego kompresora rotacyjnego, który zapewnia niskie koszty eksploatacji i długą żywotność.

 


 

Pompa ciepła CWU PRO 230 L - Termoplus. Wersja PRO. Nasza linia profesjonalna oferuje niesamowitą niezawodność i wydajność, zaawansowany kontroler i liczne opcjonalne ulepszenia, takie jak wejście PV i praca w niskiej temperaturze (-5°).

Pompa ciepła do ogrzewania wyłącznie CWU z wbudowanym zasobnikiem

POMPY CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ TO NAJBARDZIEJ WYDAJNA, ENERGOOSZCZĘDNA INWESTYCJA DLA GOSPODARSTWA DOMOWEGO


NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚCI

Instalacja pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej zapewnia najwyższe oszczędności i najszybszy zwrot w porównaniu z jakąkolwiek inną modernizacją dostępną dla właścicieli domów / budynków. Z każdej 1 kWh zużytej energii pompa ciepła może wytworzyć do 5 kWh energii cieplnej. Nasze pompy ciepła zwykle zwracają się w ciągu 3,5 roku lub nawet mniej, jeśli otrzymujesz subsydia rządowe lub dotację na system.

Konstrukcja bez podgrzewacza: dlaczego to taka wielka sprawa?
Większość pomp ciepła dostępnych na rynku opiera się na dodatkowym podgrzewaczu elektrycznym, aby sprostać codziennym wymaganiom, zwiększając rzeczywiste zużycie energii. Wszystkie nasze produkty mają unikalną konstrukcję bez podgrzewacza, która wytwarza ciepłą wodę o tej samej temperaturze (do 62˚C), ale bez elektrycznego podgrzewacza. Wydajność powoduje znaczne oszczędności w czasie.


GWARANCJA ŻYWOTNOŚCI

Pierwsza pompa cieplna TermoPlus zbudowana w 1984 r. nadal jest w pełni sprawna. Minimalny czas życia wszystkich naszych pomp ciepła wynosi 25 lat. Są one objęte 3+3 letnią gwarancją. Oznacza to, że dzięki szybkiemu przeglądowi co roku masz gwarancję 6 lat całkowitego spokoju.


NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ I OSZCZĘDNOŚCI

Nasza unikalna konstrukcja bez podgrzewacza wytwarza ciepłą wodę do 62˚C bez zapotrzebowania na moc podgrzewacza elektrycznego. Robimy to przy pomocy specjalnie opracowanego kompresora rotacyjnego, który zapewnia niskie koszty eksploatacji i długą żywotność.


DARMOWA WENTYLACJA I CHŁODZENIE

Jako produkt uboczny stosowania pompy ciepła do przygotowania ciepłej wody użytkowej wytwarzane jest świeże chłodne powietrze, które można wykorzystać do wentylacji i chłodzenia małych pomieszczeń, takich jak piwnice, magazyny itp. – bez żadnych kosztów.


ZOPTYMALIZOWANE DZIAŁANIE

Wydajność jest większa w seriach Standard i Pro dzięki zastosowaniu termostatycznych zaworów rozprężnych z wewnętrznym korektorem zamiast mniej wydajnych rur kapilarnych. Używamy również wysokiej jakości izolacji PU, aby jeszcze bardziej zmniejszyć straty ciepła.


STAŁA DOSTĘPNOŚĆ

Używamy zewnętrznego kondensatora o dużej powierzchni, który szybciej nagrzewa wodę dzięki większej powierzchni wymiany ciepła. Opcjonalnie może to być rozszerzone o podgrzewacz elektryczny w ekstremalnych przypadkach, takich jak prysznice komercyjnych siłowni z nieprzerwanym przepływem w szczycie.


CAŁOSEZONOWE WYKORZYSTANIE

Wiele pomp ciepła nie może pracować, gdy temperatura spadnie poniżej 7°C. Nasze produkty CWU rozwiązują ten problem, współpracując z istniejącym kotłem grzewczym lub piecem na pellet poprzez dodatkowy wbudowany wymiennik ciepła. To pozwala im pracować, gdy inne pompy nie mogą.


WYPEŁNIONE FUNKCJAMI, ALE ŁATWE W UŻYCIU

Wielofunkcyjny kontroler zapewnia optymalne zarządzanie dzięki funkcjom takim jak automatyczny program przeciw legionelli i timer tygodniowy. Kontrola sieciowa za pośrednictwem aplikacji jest opcjonalnie dostępna* (*obecnie w fazie beta testów).


NIEZAWODNE I TRWAŁE

Wilgoć, brud i zakłócenia przepływu powietrza są teraz mniej problematyczne, nawet w temperaturach tak niskich jak -5° (Pro). Jednostki TermoPlus mogą pracować dłużej niż inne w trudniejszych warunkach ze względu na ich większy parownik i zoptymalizowany odstęp między lamelami.


DŁUGOTRWAŁE I ŁATWE W UŻYCIU

Kompletna ochrona antykorozyjna zapewniona jest dzięki zastosowaniu najwyższej jakości emaliowanego zbiornika wodnego z wbudowaną anodą MG. Dostęp do celów serwisowych i konserwacji jest łatwy dzięki górnemu panelowi dostępu z przyciskiem (Pro).


CICHE I DYSKRETNE
Niemal bezgłośny wentylator bezszczotkowy (EC) zapewnia wyjątkowo cichą pracę przy wysokim przepływie powietrza przy 65% niższym poborze mocy.


MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie urządzenia posiadają zautomatyzowany program przeciw legionelli, nawet bez dodatkowego podgrzewacza elektrycznego, a dzięki zastosowaniu pośredniego kondensatora grzewczego zapobiega się ryzyku wycieku czynnika chłodniczego do ciepłej wody do celów sanitarnych.


OPCJONALNA KONTROLA SIECIOWA PRZEZ APLIKACJĘ
Aplikacja pozwala mierzyć oszczędności, jakie osiąga się za pomocą pompy ciepła, i pozwala kontrolować system zgodnie z Twoją wolą. System może również automatycznie otrzymywać aktualizacje oprogramowania i umożliwia Tobie oraz inżynierom wsparcia monitorowanie jego wydajności.

Model i rodzaj Objętość Powietrze Solar / DHX* Wejście PV* Niska temperatura-5°* Podgrzewacz elektryczny* Klasa energetyczna Moc grzewcza (kW) Moc elektryczna (kW) Certyfikowany COP Wymiary (wys x średnica) (mm)
PRO C2/231 230 L - - Ο O O A 2,0 0,44 4,55 (EN 255-3) / 3,2 (EN 16147) 1580 x 660

 

Wentor
PRO C2/231
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.