Lista produktów marki Kotłospaw

Firma KOTŁOSPAW powstała w 2001 roku. Wcześniej blisko piętnastoletnie doświadczenie założycieli firmy w branży kotlarskiej spowodowało wprowadzenie na rynek produktów, które bardzo szybko zostały zaakceptowane przez nabywców.

Firma KOTŁOSPAW powstała w 2001 roku. Wcześniej blisko piętnastoletnie doświadczenie założycieli firmy w branży kotlarskiej spowodowało wprowadzenie na rynek produktów, które bardzo szybko zostały zaakceptowane przez nabywców. Kotły co posiadają atest ekologiczny oraz badania emisyjno-energetyczne przeprowadzane przez uprawnione instytuty.

PPHU KOTŁOSPAW produkuje kotłykotły 5 klasy i ecodesign z palnikiem pelletowym – SlimKo oraz DuoKokotły 5 klasy i ecodesign na ekogroszek – DuoKo oraz KOVERT; kotły na eksport.

Systemy Grzewcze są oficjalnym i jedynym dystrybutorem kotłów produkowanych przez firmę Kotłospaw w regionie m.in. takich miejscowości jak: Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Wołów, Nowa Sól, Wschowa, Nowe Miasteczko, Kożuchów, Zielona Góra, Leszno, Kościan, Wolsztyn.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.