Vitocal 100-A – pompa ciepła do ustawienia na zewnątrz B08
search
 • Vitocal 100-A – pompa ciepła do ustawienia na zewnątrz B08
 • Vitocal 100-A – pompa ciepła do ustawienia na zewnątrz B08

Vitocal 100-A – pompa ciepła do ustawienia na zewnątrz B08

15 800,00 zł
Brutto

POMPA CIEPŁA POWIETRZE / WODA. Pompa ciepła typu monoblok do montażu na zewnątrz VITOCAL 100-A. Efektywnie i w przyjazny dla środowiska sposób wykorzystuje ciepło otoczenia do ogrzewania i chłodzenia.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

Typ AWO-M-AC-AF - B08

Maksymalna moc grzewcza (wg EN 14511, A7/W35, DT. 5 K) 9,42 kW

Klasa efektywności energetycznej A+++ / A++

Klasa efektywności energetycznej wg rozporządzenia 811/2013 w warunkach klimatu umiarkowanego dla zastosowań w temperaturach: niskich (35°C) / średnich (55°C)

====================

 • Przepływowy podgrzewacz wody grzewczej 3,6 kW
 • Regulator pogodowy z dotykowym wyświetlaczem

====================

Pompa ciepła powietrze/woda w do montażu na zewnątrz. Oszczędność miejsca oraz maksymalna wydajność przy minimalnym zużyciu energii.

Nowa pompa ciepła powietrze/woda typu Monoblok – Vitocal 100-A posiada zintegrowaną wysokoefektywną pompę obiegową, wyciszoną sprężarką sterowaną inwerterem, oraz elektroniczny zawór rozprężny. Jest idealnym rozwiązaniem przy modernizacji, ale także dla nowego budownictwa. Dzięki mocy od 6,1 do 17,9 kW może spełnić wymagania dotyczące komfortowego zaopatrzenia w ciepło i podgrzew wody użytkowej. Dodatkowo pompa ciepła standardowo może służyć do chłodzenia pomieszczeń w upalne dni.

Jednostki przeznaczone są do montażu na zewnątrz, natomiast po stronie pomieszczenia pozostają jedynie zbiornik wody użytkowej, bufor wody grzewczej oraz elementy wyposażenia hydraulicznego wraz z czytelnym, kolorowym, dotykowym modułem obsługowym. Dzięki zastosowaniu przyjaznego dla środowiska czynnika chłodniczego R32, firma instalacyjna nie potrzebuje certyfikatu chłodniczego.

Złoto chroni przed korozją i zapewnia długą żywotność

Wymiennik ciepła po stronie powietrza zewnętrznego, wykonany z miedzi z lamelami aluminiowymi pokryty został specjalną powłoką hydrofobową. Z kolei wymiennik płytowy po stronie wody grzewczej wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI, która charakteryzuje się dużą odpornością na korozję, działanie większości substancji organicznych jak i chemicznych, oraz posiada doskonałe właściwości w niskich temperaturach. Gwarantuje to użytkownikowi długą żywotność urządzenia.

Maksymalne wykorzystanie energii źródeł odnawialnych

Pompa ciepła Vitocal 100-A oferowana jest w zestawie ze zbiornikiem c.w.u. Vitocell 200-V INOX, o pojemności 250 litrów. Dedykowana jest do pracy w układach ze zbiornikiem buforowym wody grzewczej dostępnych jako wyposażenie dodatkowe. Przepływowa grzałka elektryczna sterowana jest z regulatora pompy ciepła jako szczytowe źródło ciepła i używana w okresach niskich temperatur zewnętrznych.

Komfortowy regulator dotykowy instalowany wewnątrz budynku

Vitocal 100-A można obsługiwać bezpośrednio na urządzeniu poprzez wbudowany regulator. W zestawie z pompa ciepła dostarczany jest również sterowany pogodowo regulator pompy ciepła z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem.

 • Oszczędzające miejsce urządzenie do montażu na zewnątrz
 • Szeroka oferta urządzeń o różnej mocy dla większości zastosowań
 • Polecany do modernizacji i nowego budownictwa
 • Wszystkie elementy zintegrowane w jednym urządzeniu
 • Energooszczędna regulacja mocy
 • Montaż nie wymaga specjalistycznych narzędzi i uprawnień personalnych f-gazowych
 • Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32
 • Wysokiej jakości materiały
 • Intuicyjny w obsłudze, kolorowy, dotykowy moduł obsługowy

Z028435
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.