Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

 • 0 kg - 400 kg

Cena

Cena

 • 24,00 zł - 56 165,00 zł

Ostatnie wpisy

Kategorie

Podkategorie

 • Pompy ciepła

  Szeroka oferta pomp ciepła Viessmann pozwala dobrać urządzenie do każdego budynku i potrzeb inwestorów. Wśród nich znajdziemy m.in. urządzania grzewcze i chłodzące korzystające z energii odnawialnej zgromadzonej w powietrzu (pompy ciepła powietrze/woda) i gruncie (pompy ciepła solanka/woda), a także urządzenia produkowane głównie z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu ciepłej wody użytkowej.

  Ekologiczne i oszczędne ogrzewanie domu pompą ciepła. Tanie pozyskanie energii, ograniczenia strat ciepła i konieczność ochrony środowiska naturalnego to najważniejsze wyznaczniki współczesnego budownictwa. Aby zaoszczędzić na kosztach ogrzewania warto postawić na pompę ciepła, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnym domu.

  Więcej informacji na naszej podstronie: Pompy Ciepła.

 • Gazowe kotły...

  Gazowe Kotły Kondensacyjne Głogów Lubin Legnica Polkowice Wschowa Nowa Sól


  Gazowe kotły kondensacyjne umożliwiają maksymalne wykorzystanie energii paliwa, zapewniając jednocześnie jego optymalne zużycie. To gwarancja oszczędności na kosztach ogrzewania! Ogrzewanie gazowe – ekonomiczne i ekologiczne.

  Dzięki technice kondensacji gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann maksymalnie wykorzystują energię powstałą ze spalania paliwa i osiągają sprawność znormalizowaną do 98%. W wyniku tego wzrasta efektywność systemu grzewczego, maleją koszty ogrzewania gazowego i zmniejsza się obciążenie środowiska.

  Jeżeli Państwo planujecie lub już jesteście w realizacji inwestycji w okolicach Głogowa, Lubina, Polkowic, Nowej Soli, Wschowy, Rawicza, Ścinawy, Przemkowa, Nowego Miasteczka, Bytomia Odrzańskiego, Szprotawy, Żagania, Żar, Bolesławca, Chocianowa, Góra, Wolsztyn, Sulechowa, Zielonej Góry oraz tych poddawanych modernizacji, w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także w dużych projektach deweloperskich, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szerszych informacji o raz szczegółowej i profesjonalnej oferty.

 • Ogrzewanie podłogowe

  Wykonujemy kompleksowo instalację ogrzewania podłogowego, zapraszamy do skorzystania z naszej pełnej oferty - zamontujemy i zaprojektujemy dla Państwa kotłownię / system ogrzewania z podłogówką włącznieOgrzewanie podłogowe najlepiej współpracuje z nowoczesnymi i ekologicznymi Pompami Ciepła.

  Bazujemy na produktach marki Viessmann, to gwarancja jakości i sprawdzone materiały - rozdzielacze, maty do podłogówki, rury ViPEX, szafki do rozdzielaczy a także złączki zaprasowywanedostępne złączki kliknij tutaj!

  Montujemy ogrzewanie podłogowe w takich miastach jak: GłogówLubinPolkowiceNowa SólWschowaRawiczŚcinawaPrzemkówNowe MiasteczkoBytom OdrzańskiSzprotawaŻagańŻaryBolesławiecChocianówGóraWolsztynSulechówZielona Góra (czyli województwo Dolnośląskie, część Wielkopolskiego oraz Lubuskiego).

 • Kotły pelletowe 5 klasy

  Pellet to najbardziej skompresowana forma energii pochodzenia drzewnego o wysokiej wartości opałowej. Do produkcji pelletu zgodnie z normą DIN-Plus lub ÖNORM w 100 procentach wykorzystywane są naturalne odpady drzewne. Surowiec ten pojawia się w dużych ilościach jako strużyny i trociny, jest to odpad przemysłu obróbki drzewnej. Zamów kotły na pellet w regionie: GłogówNowa Sól, Wschowa, Szprotawa, Polkowice i Lubin.

 • Stacje uzdatniania wody

  Aquahome to linia urządzeń marki Viessmann, dzięki którym możliwe jest uzdatnianie wody w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach. Stacje uzdatniania wody poprawiają jakość zarówno wody studziennej, jak i pochodzącej z wodociągów. W zależności od wielkości gospodarstwa domowego, występującego problemu i zapotrzebowania, uzdatniacze wody są dostępne w kilku modelach o zróżnicowanej wydajności, konsumpcji materiałów eksploatacyjnych i wielkości obudowy.

 • Rekuperacja

  Zamknięte pomieszczenia wymagają regularnego wietrzenia poprzez otwieranie okien. Najczęściej wietrzenie to jest jednak przypadkowe – zbyt długie otwarcie okien skutkuje niepotrzebnymi stratami drogiego ciepła, natomiast zbyt słabe wietrzenie nie usuwa w wystarczającym stopniu wilgoci i powietrze w pomieszczeniach jest odczuwane jako nieprzyjemne. Centrala wentylacyjna Vitovent 300-W stale wymienia powietrze zapewniając przyjemny i zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń, usuwa szkodliwe substancje i zapachy oraz odzyskuje ciepło z powietrza usuwanego. Rekuperacja i rekuperatory w naszej ofercie, działamy do 100km od miasta Głogów (Polkowice, Lubin, Legnica, Leszno, Wschowa, Nowa Sól, Zielona Góra).

 • Klimatyzatory

  Klimatyzatory typu Split. W odpowiedzi na coraz wyższe temperatury w sezonie letnim, Viessmann przygotował serię urządzeń klimatyzacyjnych typu Split Vitoclima 200-S. Klimatyzatory zapewnią odpowiedni komfort cieplny w pomieszczeniach również w bardzo upalne dni. Klimatyzatory inwerterowe firmy Viessmann zapewniające dobre samopoczucie i oszczędność energii. Przygotuj się na lato! Świeże, przyjemnie schłodzone powietrze – przede wszystkim w gorące, letnie dni. Klimatyzacja Głogów. Klimatyzacja pozwala nie tylko chłodzić ale także grzać!

  Jeżeli jesteś z takich miejscowości jak: 

  GłogówLubinPolkowiceNowa SólWschowaRawiczŚcinawaPrzemkówNowe MiasteczkoBytom OdrzańskiSzprotawaŻagańŻaryBolesławiecChocianówGóraWolsztynSulechówZielona Góra (czyli województwo Dolnośląskie, część Wielkopolskiego oraz Lubuskiego), to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szerszych informacji o raz szczegółowej i profesjonalnej oferty na klimatyzacje i klimatyzatory - także z montażem.

 • Zasobniki

  W asortymencie podgrzewaczy Vitocell każdy znajdzie zasobnik ciepłej wody użytkowej idealnie dostosowany do swoich potrzeb. W zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę i możliwości instalacji można wybrać zasobnik w wersji wolnostojącej, ustawiany obok kotła lub pod nim.

 • Grupy pompowe i...

  Grupy pompowe GDA i GRA oraz rozdzielacze obiegów grzewczych dla kotłów Vitodens oraz pomp ciepła Vitocal. Grupy pompowe z pompami obiegowymi wysokiej sprawności wyposażone w dwa zawory odcinające z termometrami i zawór zwrotny. Całość schowana jest w wysokiej klasy, estetycznej izolacji, która skutecznie zapobiega stratom ciepła. Nowe grupy pompowe serii GRA/ GDA przeznaczone do obiegów grzewczych, w których wymagane jest dokładne sterowanie przepływem i regulacją temperatury.

 • Czyste powietrze

  czyste powietrze można walczyć w różny sposób. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie nowoczesnego oczyszczacza powietrza firmy Haus & Luft możemy się dzięki niemu cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem. Viessmann stworzył specjalna ofertę właśnie w oparciu o oczyszczacz powietrza HL-OP-15.

  Cały czas działa rządowy program "Czyste Powietrze" - to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub unikniecie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią. Więcej na temat rządowego programu można przeczytać tutaj: https://www.systemygrzewcze.info.pl/smartblog/29_nowa-wersja-programu-czyste-powietrze-2020.html

 • Polecane produkty
 • Inne

Aktywne filtry