VITODENS 050-W - Kondensacyjny, gazowy kocioł wiszący, dwufunkcyjny 25kW
search
 • VITODENS 050-W - Kondensacyjny, gazowy kocioł wiszący, dwufunkcyjny 25kW

VITODENS 050-W - Kondensacyjny, gazowy kocioł wiszący, dwufunkcyjny 25kW

4 336,00 zł
Brutto

Kondensacyjny, gazowy kocioł wiszący, dwufunkcyjny, VITODENS 050-W 19 do 25 kW. Do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej. Do pracy z indywidualnym systemem spalinowym (z zasysaniem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz).

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

Kondensacyjny, dwufunkcyjny kocioł gazowy Vitodens 050-W typ B0KA 

Znamionowa moc cieplna [kW] 50/30ºC - 80/60ºC

 • 3,2 – 25,0
 • 2,9 – 22,9
 • Do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej
 • Do pracy z indywidualnym systemem spalinowym (z zasysaniem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz)
 • Gaz ziemny E, LW
 • Gaz płynny P

Zakres dostawy:

 • Kocioł dwufunkcyjny typu B0KA wyposażony jest w funkcję booster umożliwiającą zwiększenie mocy grzewczej kotła podczas procesu przygotowania ciepłej wody użytkowej o 30% do 29,6 kW. Funkcja booster pozwala na uzyskanie większej wydajności ciepłej wody użytkowej.
 • Trwały i efektywny dzięki wymiennikowi ciepła Inox-Radial wykonanemu z wysokogatunkowej stali kwasoodpornej.
 • Palnik MatriX-Plus z systemem regulacji procesu spalania Lambda Pro zapewnia najwyższą efektywność spalania i niskie wartości emisji.
 • Przystosowany do eksploatacji z zasysaniem powietrza do spalania z kotłowni i z zewnątrz.
 • Sezonowa klasa efektywności energetycznej ogrzewania pomieszczeń A.
 • Długie cykle pracy bez efektu taktowania również przy niewielkim obciążeniu cieplnym dzięki optymalizacji czasu postoju palnika oraz dużemu zakresowi modulacji do 1:8.
 • Uproszczona obsługa za pomocą czytelnego wyświetlacza LED ze zdefiniowanym obszarem dotykowym.
 • Zintegrowana bramka Wi-Fi do sterowania urządzeniem poprzez aplikacje mobilne ViCare (dla Użytkownika) i ViGuide (dla Instalatora).
 • Zintegrowane złącze WLAN do obsługi i serwisowania poprzez dedykowane serwisowe aplikacje mobilne.
 • Zintegrowana grupa bezpieczeństwa po stronie grzewczej: naczynie przeponowe o pojemności 8 litrów, zawór bezpieczeństwa 3 bar.
 • Wersja B0KA-M do układów ze wspólnym system spalinowym patrz cennik główny.

----------------------------------

Vitodens 050-W: Szczególnie wysoki komfort ogrzewania i korzystania z ciepłej wody użytkowej, przy niezwykle korzystnym stosunku ceny do jakości.

Kocioł Vitodens 050-W firmy Viessmann jest atrakcyjnym cenowo gazowym, wiszącym kotłem kondensacyjnym o tradycyjnie wysokiej jakości. Obszerny program osprzętu pozwala stosować Vitodens 050-W z równym powodzeniem w instalacjach nowych, jak i do modernizacji instalacji istniejących. Kocioł oferowany jako dwufunkcyjny kocioł grzewczy ze zintegrowanym przepływowym podgrzewaczem c.w.u. lub jednofunkcyjny do współpracy z zewnętrznymi zbiornikami c.w.u.

Cichy i kompaktowy

Vitodens 050-W wyróżnia wyjątkowo niski poziom emisji hałasu i dostępność komponentów od przodu, co ułatwia prace serwisowe i konserwacyjne. Przy wymiarach 300×400×700 (gł.×szer.×wys.) należy do najmniejszych kotłów wiszących w swojej klasie. Ze względu na kompaktowe gabaryty nadaje się doskonale do zastępowania starych urządzeń grzewczych, także przy wspólnym przyłączeniu nawet pięciu kotłów do jednego komina w budynkach wielorodzinnych.

Dostępny jest w zakresie mocy 3,2 do 25 kW (z funkcją booster 29,6 kW) jako kocioł dwufunkcyjny z wbudowanym przepływowym podgrzewaczem wody użytkowej zapewniając wysoki komfort ogrzewania i podgrzewu ciepłej wody użytkowej, przy niezwykle korzystnym stosunku ceny do jakości. W wersji jednofunkcyjnej dostępny jest w mocy 3,2 do 19 kW lub 3,2 do 25 kW. Dzięki szerokiemu zakresowi modulacji 1:8 jest w stanie pracować z niskich poziomem szumów zapewniając wysoką efektywność procesu kondensacji.

Palnik MatriX-Plus – serce Twojego kotła

Palnik MatriX-Plus szczyci się efektywną i cichą pracą oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia promiennikowa MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury, zapewniając wysoką wydajność i trwałość eksploatacyjną palnika.

Lambda Pro – obniża koszty

Układ automatycznej kontroli jakości spalania kompensuje wahania jakościowe gazu i powala utrzymać najwyższą sprawność spalania. To oznacza bezpośrednią redukcję kosztów eksploatacji i stale wysoką efektywność kotła.

Wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej – efektywny i trwały

Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej jest sercem kotła kondensacyjnego Vitodens 050-W. Przemienia on efektywnie energię spalania gazu w ciepło praktycznie bez strat, z wysoką sprawnością wynoszącą do 98%. Wyróżnia się przy tym niezawodnością i trwałością właściwą dla wysokiej jakości stali szlachetnej.

Prosta obsługa i zdalne sterowanie zdalne

Wyświetlacz LED z nowej platformy elektroniki cechuje się bardzo prostym i łatwo zrozumiałym sposobem obsługi oraz wzornictwem w stylu „czarnego panelu”. W prosty sposób, przyciskami można szybko ustawiać temperaturę wody grzewczej i c.w.u. Wartości temperatury i stany robocze wskazywane są na wyświetlaczu cyfrowym.

Oszczędność energii, wygoda i bezpieczeństwo dzięki aplikacji ViCare

Kotły kondensacyjne Vitodens z nową platformą elektroniczną posiadają zintegrowaną bramkę WiFi. W zestawieniu z aplikacją ViCare, obsługa systemu grzewczego jest bardzo prosta i intuicyjna.

-------------------------------

Aplikacja dostarcza informacje na temat aktualnego stanu pracy systemu grzewczego, pozwala na zmiany wymaganych temperatur pomieszczenia czy też bezpośredni kontakt z lokalnym serwisantem Viessmann. Aplikacja jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Uwaga! Do montażu kotła wymagany jest armatura przyłączeniowa do montażu natynkowego ZK04925.

Z024665
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.