Pompa ciepła powietrze/woda typ Split Vitocal 222-S 10kW, CWU 220 litrów
search
 • Pompa ciepła powietrze/woda typ Split Vitocal 222-S 10kW, CWU 220 litrów

Pompa ciepła powietrze/woda typ Split Vitocal 222-S 10kW, CWU 220 litrów

49 462,00 zł
Brutto

Kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda w wersji Split, pojemność zasobnika: 220 litrów, moc grzewcza: od 5,7 do 14,7 kW – pompa ciepła typu Split w atrakcyjnej cenie. Pompa ciepła Vitocal 222-S w wykonaniu dwuczęściowym (split) wykorzystuje ekologicznie i tanio ciepło zawarte w powietrzu atmosferycznym. Jest ona dostępna w wykonaniu tylko do ogrzewania, albo też do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Vitocal 222-S należy do najcichszych urządzeń tego rodzaju.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

8 procent vat montaż pompy ciepła głogów lubin nowa sól polkowice

Vitocal 222-S 10kW - typ AWBT-M-E 221.C, C10 - Kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda typu Split 

Pompa jednofazowa ze zintegrowaną grzałką elektryczną oraz zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u o pojemności 220 litrów.

Maksymalna moc cieplna (kW) typ wg EN 14511, różnica temperatur 5K 
przy A7/W35 - 12,60
przy A2/W35 - 9,50
przy A-7/W35 - 8,69

Stopień efektywności COP wg EN 14511 
przy A7/W35 - 4,69
przy A2/W35 - 3,96
przy A-7/W35 - 3,14

Zamów pompy ciepła na 8% VAT w regionie: GłogówNowa Sól, Wschowa, Szprotawa, Polkowice i Lubin.


Zakres dostawy

 • Kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda typu Split do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej składająca się z modułu wewnętrznego i zewnętrznego.
 • Wbudowany pojemnościowy podgrzewacz wody o pojemności 220 litrów, z emaliowaną powłoką Ceraprotect, zabezpieczony przed korozją anodą magnezową, z izolacją cieplną.
 • Wbudowana pompa obiegowa o wysokiej wydajności obiegu wtórnego.
 • Wbudowany przepływowy podgrzewacz wody grzewczej: 3/6/9 kW.
 • Grupa bezpieczeństwa po stronie wody grzewczej.
 • Sterowany pogodowo regulator pompy ciepła Vitotronic 200, typ WO1C z czujnikiem temperatury zewnętrznej.
 • W zakresie dostawy Vitoconnect 100 OPTO1 do zdalnego nadzoru i sterowania instalacją grzewczą przez aplikacje na smartfony: ViCare.
 • Moduł zewnętrzny z czynnikiem chłodniczym (R410 A), wyciszoną sprężarką sterowaną inwerterem oraz elektronicznym zaworem rozprężnym.
 • W zakresie dostawy hydrauliczny zestaw przyłączeniowy natynkowy wersja lewa lub prawa.

Pompa ciepła split Vitocal 222-S

Kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda w wersji Split, pojemność zasobnika: 210 litrów, moc grzewcza: od 5,7 do 14,7 kW – pompa ciepła typu Split w atrakcyjnej cenie. Pompa ciepła Vitocal 222-S w wykonaniu dwuczęściowym (split) wykorzystuje ekologicznie i tanio ciepło zawarte w powietrzu atmosferycznym. Jest ona dostępna w wykonaniu tylko do ogrzewania, albo też do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.

Vitocal 222-S należy do najcichszych urządzeń tego rodzaju. Dzięki Advanced Acoustic Design poziom wytwarzanego przez nią ciśnienia akustycznego wynosi w trybie pracy nocnej zaledwie 35 dB(A) w odległości 3 metrów. Ustawowy wymóg przepisów TA Lärm, aby przy korzystaniu z pomp ciepła do sąsiada dochodziło jedynie 35 dB(A) można w ten sposób spełnić nawet na gęsto zabudowanych osiedlach domów szeregowych.

Przegląd zalet

 • Atrakcyjna cenowo pompa ciepła split powietrze/woda
 • Wysoki komfort CWU ze zintegrowanego zasobnika o pojemności 220 litrów.
 • Maksymalna temperatura na zasilaniu: do 60 °C
 • Komfortowe wykorzystanie do ogrzewania i chłodzenia przez odwrócenie obiegu chłodniczego.
 • Niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiemu współczynnikowi efektywności (COP = Coefficient of Performance) wg EN 14511: do 5,0 (A7/W35) i do 4,1 (A2/W35)
 • Regulacja mocy i inwerter DC zapewniają wysoką efektywność przy obciążeniu częściowym 
 • Jednostka wewnętrzna w wysokoefektywną pompą obiegową, skraplaczem, wymiennikiem ciepła, trójdrożnym zaworem przełączającym, armaturą bezpieczeństwa, zasobnikiem CWU i regulatorem
 • Łatwy w obsłudze regulator Vitotronic z tekstowym wyświetlaczem graficznym
 • Optymalne korzystanie z własnego prądu z instalacji fotowoltaicznej 
 • Szczególnie cicha praca dzięki zaprojektowaniu według Advanced Acoustics Design (AAD)
 • Komunikacja z Internetem przez interfejs Vitoconnect (osprzęt) dla zdalnej obsługi i serwisowania przez aplikacje mobilne Viessmann 
 • Klasa efektywności energetycznej*
  Typ AWT-BT 221.C04: A++ / A+ | Typ AWBT 221.C06 - C16: A++ / A++
 • Klasa efektywności energetycznej podgrzewu CWU: A
*Klasa efektywności energetycznej wg rozporządzenia UE nr. 811/2013 Ogrzewanie, przeciętne warunki klimatyczne – instalacje nisko- (35 °C) / i średniotemperaturowe (55 °C)

Niezwykle ciche jednostki zewnętrzne pomp ciepła Viessmann

Nowe jednostki zewnętrzne w ponadczasowym wzornictwie cieszą oko wyglądem. Urządzenia te, z jednym lub dwoma wentylatorami są zaprojektowane i wykonane w firmie Viessmann. Obok niez3wykle cichej pracy wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami i doskonałą jakością materiałów i wykonania – Made in Germany.

Wysoka efektywność zmniejsza koszty eksploatacji

W jednostkach zewnętrznych nowych pomp ciepła wysoką efektywność zapewniają sprężarki scroll z regulacją obrotów i asymetryczne wymienniki ciepła. Takie wymienniki ciepła cechują się przekrojem kanałów strony wodnej znacznie większym od kanałów czynnika chłodniczego. Zwiększa to sprawność przekazywania ciepła i redukuje pobór prądu pompy obiegowej.

Szybki montaż w małej przestrzeni

Kompaktowe, ciche jednostki wewnętrzne można montować również w pobliżu pomieszczeń mieszkalnych. zawierają one wszystkie istotne elementy składowe ogrzewania wzgl. chłodzenia budynku. Jednostka zewnętrzna jest napełniona czynnikiem chłodniczym. Umożliwia to łatwy i szybki montaż w małej przestrzeni. Małe średnice przewodów czynnika chłodniczego wymagają jedynie niewielkich przebić w ścianach.

Wzrost efektywności – COP: do 5,0 przy A7/W35

Na wzrost efektywności wpływa wykonanie wielu ważnych zespołów pompy ciepła, jak sprężarki scroll z regulowanymi obrotami, asymetrycznego płytowego wymiennika ciepła i parownika powietrznego z falistymi lamelkami.

Wysoki komfort CWU

Kompakt z pompą ciepła Vitocal 222-S gwarantują wysoki komfort CWU, dzięki emaliowanemu zasobnikowi CWU o pojemności 220 litrów, podgrzewany wężownicą wewnętrzną.

Znak jakości EHPA

Znak jakości EHPA stanowi potwierdzenie współczynnika COP (Coefficient of Performance) wymagane dla uzyskania finansowania z programu zachęt rynkowych.

Niemiecka Komisja Znaku Jakości EHPA potwierdza nim, że pompa ciepła Viessmann Vitocal 222-S spełnia wymagania regulaminu Znaku Jakości EHPA.

Komfortowa obsługa przez Internet

Z dostępnym w opcji interfejsem internetowym Vitoconnect pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 111-S pracuje online. Bezpłatną aplikacją mobilną ViCare App można komfortowo obsługiwać ze smartfona wiele funkcji, jak ustawianie temperatury lub trybu pracy ogrzewania.

Regulator Vitotronic 200

Możliwość zdalnej obsługi dzięki aplikacji mobilnej na smartfony. Przejrzysty, komfortowy, inteligentny: regulator Vitotronic oferuje doskonałe funkcje dla szybkiej i dokładnej regulacji każdego systemu grzewczego.

Vitoconnect 100

Dzięki dostępnemu modułowi WLAN Vitoconnect 100 można obsługiwać pompę ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S przez internet. Dzięki darmowej aplikacji Vitotrol App można wygodnie sterować wieloma funkcjami, takimi jak regulacja temperatury lub tryb „Party”, za pomocą smartfona.

Umożliwia połączenie internetowe. Do obsługi za pośrednictwem aplikacji potrzebne jest złącze Vitoconnect 100. Doposażenie wcześniejszych kotłów kondensacyjnych z serii Vitodens (od roku produkcji 2004) jest możliwe w każdej chwili.

 
Aplikacja ViCare

Aplikacja ViCare umożliwia użytkownikowi sterowanie instalacją grzewczą za pośrednictwem smartfona. Można w każdej chwili sprawdzić status eksploatacji i w przypadku awarii w szybki i łatwy sposób nawiązać kontakt z zapisaną wcześniej w aplikacji firmą specjalistyczną.

Z021446
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.