Pompa ciepła split Vitocal 111-S 8kW, CWU 220 litrów
search
 • Pompa ciepła split Vitocal 111-S 8kW, CWU 220 litrów

Pompa ciepła split Vitocal 111-S 8kW, CWU 220 litrów

33 754,00 zł
Brutto

Pompa ciepła split Vitocal 111-S - atrakcyjna cenowo źródło ciepła z tradycyjną dla produktów Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością. Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 111-S w wykonaniu split składa się z dwóch osobnych jednostek: jednostka zewnętrzna odbiera poprzez czynnik chłodniczy ciepło powietrza atmosferycznego, przepływającego przez parownik i które następnie w sprężarce jest podnoszone do potrzebnego poziomu temperaturowego. Gorący czynnik płynie przewodem do jednostki wewnętrznej, gdzie oddaje ciepło sieci grzewczej. Jednostka wewnętrzna jest już wyposażona fabrycznie w niezbędny osprzęt hydrauliczny, jak trójdrożny zawór przełączający, pompę obiegu wtórnego i regulator całej pompy ciepła.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

8 procent vat montaż pompy ciepła głogów lubin nowa sól polkowice

Vitocal 111-S 8kW - typ AWBT-ME, B08 - Kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda typu Split 

Pompa jednofazowa ze zintegrowaną grzałką elektryczną oraz zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u o pojemności 220 litrów.

Maksymalna moc cieplna (kW) typ wg EN 14511, różnica temperatur 5K 
przy A7/W35 - 12,0
przy A2/W35 - 9,0
przy A-7/W35 - 7,5

 • Współczynnik SCOP dla ogrzewania pomieszczeń*1: 4,46
 • przygotowania ciepłej wody użytkowej*2: 3,1

Zamów pompy ciepła na 8% VAT w regionie: GłogówNowa Sól, Wschowa, Szprotawa, Polkowice i Lubin.


Zakres dostawy

 • Kompaktowa pompa ciepła powietrze/woda typu Split do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej składająca się z modułu wewnętrznego i zewnętrznego.
 • Wbudowany pojemnościowy podgrzewacz wody o pojemności 220 litrów, z emaliowaną powłoką Ceraprotect, zabezpieczony przed korozją anodą magnezową, z izolacją cieplną.
 • Wbudowana pompa obiegowa o wysokiej wydajności obiegu wtórnego.
 • Wbudowany przepływowy podgrzewacz wody grzewczej: – 111.A04/A06/A08: 3/6 kW – 111.A12/A14/A16: 3/6/9 kW.
 • Grupa bezpieczeństwa po stronie wody grzewczej.
 • Sterowany pogodowo regulator pompy ciepła Vitotronic 200, typ WO1C z czujnikiem temperatury zewnętrznej.
 • W zakresie dostawy Vitoconnect 100 OPTO1 do zdalnego nadzoru i sterowania instalacją grzewczą przez aplikacje na smartfony: ViCare.
 • Moduł zewnętrzny z czynnikiem chłodniczym (R410 A), wyciszoną sprężarką sterowaną inwerterem oraz elektronicznym zaworem rozprężnym.
 • W zakresie dostawy hydrauliczny zestaw przyłączeniowy natynkowy wersja lewa lub prawa.

vitocal 111s pompa ciepła głogów lubin polkowice

Pompa ciepła split Vitocal 111-S

Aatrakcyjna cenowo źródło ciepła z tradycyjną dla produktów Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością. Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 111-S w wykonaniu split składa się z dwóch osobnych jednostek: jednostka zewnętrzna odbiera poprzez czynnik chłodniczy ciepło powietrza atmosferycznego, przepływającego przez parownik i które następnie w sprężarce jest podnoszone do potrzebnego poziomu temperaturowego. Gorący czynnik płynie przewodem do jednostki wewnętrznej, gdzie oddaje ciepło sieci grzewczej. Jednostka wewnętrzna jest już wyposażona fabrycznie w niezbędny osprzęt hydrauliczny, jak trójdrożny zawór przełączający, pompę obiegu wtórnego i regulator całej pompy ciepła.

Przegląd zalet

 • Niskie koszty eksploatacji dzięki wysokiej wartości współczynnika efektywności COP-Wert (COP = Coefficient of Performance) wg EN 14511: do 4,7 (powietrze 7 °C/woda 35 °C) wzgl. do 3,9 (powietrze 2 °C/woda 35 °C)
 • Wysoka wartość-COP dla podgrzewu CWU: ponad 3 wg EN 16147
 • Bezstopniowa regulacja mocy i inwerter DC zapewniają wysoką sprawność przy pracy z obciążeniem częściowym
 • Jednostki wewnętrzne z wysokoefektywną pompą obiegową, wymiennikiem ciepła, trójdrożnym zaworem przełączającym, grupą bezpieczeństwa, przeponowym naczyniem wyrównawczym i regulatorem, oraz pojemnościowym podgrzewaczem CWU o pojemności 220 litrów 
 • Łatwy w obsłudze regulator Vitotronic z wyświetlaczem tekstowo-graficznym
 • Możliwa regulacja także systemów wentylacji mieszkań firmy Viessmann
 • Możliwość komunikacji z Internetem poprzez interfejs Vitoconnect (osprzęt) i aplikację mobilną ViCare App
 • Wykonanie z odwracalnym obiegiem umożliwia ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń (wariant -AC)
 • Klasa efektywności energetycznej*: A++/A+
  Klasa efektywności energetycznej dla podgrzewu CWU: A
*Klasa efektywności energetycznej według rozporządzenia UE Nr 811/2013 ogrzewanie, przeciętne warunki klimatyczne– zastosowania nisko- (35 °C) / średniotemperaturowe (55 °C)

Wykonanie split ułatwia instalowanie

Kompaktowe gabaryty jednostki wewnętrznej pozwalają ulokować ją - jak każde inne urządzenie grzewcze – w piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym. Jednostka jest wyposażona fabrycznie we wszystkie niezbędne zespoły. W kompaktach Vitocal 111-S wbudowany jest już pojemnościowy podgrzewacz CWU o pojemności 220 litrów. Jednostkę zewnętrzną można zamontować na ścianie budynku lub ustawić wolnostojąco przy domu.

Wyposażenie funkcjonalne dla różnych wymagań

Kompakt Vitocal 111-S dostępny jest w dwóch wariantach, odpowiednio do różnych wymagań: jako czysta pompa ciepła do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewu CWU, albo też z dodatkowym wyposażeniem dla funkcji chłodzenia „active cooling“ zapewniający przyjemny chłód w pomieszczeniach w gorące dni lata.

Energooszczędna technika – przystosowana do zasilania prądem własnej produkcji

Elektryczne urządzenia pompy ciepła pracują niezwykle energooszczędnie. Wysokoefektywna pompa obiegowa obiegu wtórnego należy do wyposażenia seryjnego. Przy pracy z obciążeniem częściowym sprężarka dopasowuje bezstopniowo i dokładnie swoją moc do aktualnego zapotrzebowania ciepła, utrzymujący w ten sposób zadane temperatury pomieszczeń lub CWU. W kombinacji z instalacją fotowoltaiczną można wykorzystać wytworzony w niej własny prąd do zasilania pompy ciepła.

Komfortowa obsługa przez Internet

Z dostępnym w opcji interfejsem internetowym Vitoconnect pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 111-S pracuje online. Bezpłatną aplikacją mobilną ViCare App można komfortowo obsługiwać ze smartfona wiele funkcji, jak ustawianie temperatury lub trybu pracy ogrzewania.

Regulator Vitotronic 200

Możliwość zdalnej obsługi dzięki aplikacji mobilnej na smartfony. Przejrzysty, komfortowy, inteligentny: regulator Vitotronic oferuje doskonałe funkcje dla szybkiej i dokładnej regulacji każdego systemu grzewczego.

Vitoconnect 100

Dzięki dostępnemu modułowi WLAN Vitoconnect 100 można obsługiwać pompę ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S przez internet. Dzięki darmowej aplikacji Vitotrol App można wygodnie sterować wieloma funkcjami, takimi jak regulacja temperatury lub tryb „Party”, za pomocą smartfona.

Umożliwia połączenie internetowe. Do obsługi za pośrednictwem aplikacji potrzebne jest złącze Vitoconnect 100. Doposażenie wcześniejszych kotłów kondensacyjnych z serii Vitodens (od roku produkcji 2004) jest możliwe w każdej chwili.

 
Aplikacja ViCare

Aplikacja ViCare umożliwia użytkownikowi sterowanie instalacją grzewczą za pośrednictwem smartfona. Można w każdej chwili sprawdzić status eksploatacji i w przypadku awarii w szybki i łatwy sposób nawiązać kontakt z zapisaną wcześniej w aplikacji firmą specjalistyczną.

Z021287
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.