Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W - Gaz ziemny - 3,2 - 32kW
search
 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W - Gaz ziemny - 3,2 - 32kW

Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W - Gaz ziemny - 3,2 - 32kW

9 056,00 zł
Brutto

Dzięki kompaktowym wymiarom, niewielkiemu ciężarowi i bardzo cichej pracy gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W może być bez problemu zamontowany w każdym pomieszczeniu. Został on wyposażony w obudowę BoxDesign, gwarantującą dobre wyciszenie pracy urządzenia oraz łatwy dostęp do jego komponentów.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

8% VAT rabat na montaż pompa ciepła kotły ogrzewanie

- Kondensacyjny, dwufunkcyjny kocioł gazowy Vitodens 100-W typ B1KF do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej. Do pracy z indywidualnym systemem spalinowym (z zasysaniem powietrza do spalania z pomieszczenia lub z zewnątrz).

- Gaz ziemny GZ-50.

Znamionowa moc cieplna [kW] 50/30ºC - 80/60ºC: 3,2 – 32,0 - 2,9 – 29,3

Dzięki kompaktowym wymiarom, niewielkiemu ciężarowi i bardzo cichej pracy gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W może być bez problemu zamontowany w każdym pomieszczeniu. Został on wyposażony w obudowę BoxDesign, gwarantującą dobre wyciszenie pracy urządzenia oraz łatwy dostęp do jego komponentów.

Zamów kotły gazowe na montaż ze stawką 8% VAT w regionie: GłogówNowa Sól, Wschowa, Szprotawa, Polkowice i Lubin i inne regiony województwa Dolnośląskiego, Lubuskiego i Wielkopolskiego.


 Zakres dostawy

 • Zakres dostawy:
 • Kocioł gazowy, kondensacyjny Vitodens 100-W typ B1HF (jednofunkcyjny), B1KF(-M) (dwufunkcyjny).
 • Regulator E3 do pracy stałotemperaturowej lub pogodowej po podłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej, z asystentem pierwszego uruchomienia.
 • Zintegrowany moduł WiFi do sterowania przez internet poprzez aplikację na smartfony ViCare oraz do uruchamiania kotła poprzez aplikację ViGuide.
 • Palnik Matrix z systemem regulacji procesu spalania Lambda Pro. Przystosowany do pracy z gazem ziemnym (E, Lw) i płynnym (P) bez elementów adaptacyjnych (gaz płynny nie dotyczy modelu -M).
 • Trwały i efektywny wymiennik ciepła InoX-Radial z wysokogatunkowej stali kwasoodpornej.
 • Naczynie przeponowe po stronie instalacji grzewczej o poj. 8 litrów
 • Armatura przyłączeniowa do montażu zawierająca zawory odcinające, odpowietrznik ręczny, manometr, zawór do napełniania i opróżniania instalacji oraz zawór gazowy.
 • Zintegrowana, wewnętrzna klapa zwrotna systemu spalinowego dla modeli do układów ze wspólnym system spalinowym B1KF-M – wymagane wyposażenie dodatkowe – patrz cennik główny

 Zalety

 • Z wysoką sprawnością przekształca energię paliwa w ciepło
 • Posiada klasę efektywności energetycznej A
 • Charakteryzuje się cichą pracą
 • Jego kompaktowe wymiary i możliwość zabudowy po bokach zapewniają łatwe ulokowanie w przestrzeni mieszkalnej
 • Prosta obsługa za pomocą podświetlanego wyświetlacza dotykowego LCD
 • Dzięki małej wysokości montażowej i miejscu na adaptery do starych przyłączy bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku wymiany kotła
 • Może być stosowany również w przypadku odprowadzania spalin z kilku urządzeń przez jeden komin w budynkach wielopiętrowych

Ekonomiczny i kompaktowy

Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W zużywa mniej energii, gdyż wykorzystuje dodatkowo ciepło utajone spalin. W efekcie osiąga sprawność do nawet 98%, dzięki czemu redukuje koszty ogrzewania i odciąża środowisko naturalne. Podobnie jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, Vitodens 100-W został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła.

Vitodens 100-W może być zainstalowany w pomieszczeniach mieszkalnych, np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym.

Komfortowa regulacja i łatwe serwisowanie

Kocioł Vitodens 100-W wyposażony jest w elektroniczny regulator, sterowany temperaturą pomieszczeń. Po przyłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej kocioł przełącza się automatycznie na sterowanie pogodowe. Wygodne w obsłudze pokrętła umożliwiają szybkie nastawianie pożądanej temperatury ciepłej wody użytkowej i wody grzewczej.

Vitodens 100-W jest również wygodny do serwisowania. Wszystkie zespoły są dostępne od przodu, dzięki czemu kocioł nie wymaga zachowania bocznych odstępów serwisowych. W urządzeniu fabrycznie zamontowano wszystkie niezbędne elementy instalacji grzewczej, jak przeponowe naczynie wyrównawcze, pompy i armatura zabezpieczająca.

Z028196
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.