Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 200-W 25kW (NOWOŚĆ)
search
 • Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 200-W 25kW (NOWOŚĆ)

Gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 200-W 25kW (NOWOŚĆ)

14 834,00 zł
Brutto

Nowa generacja systemów grzewczych. Większa efektywność, mniejsze emisje, prosta obsługa. Perspektywiczne, trwałe i cyfrowe. Vitodens 200-W wytycza kierunek ku przyszłości. Vitodens 200-W jest inteligentną centralą energetyczną, spełniającą najwyższe oczekiwania wobec komfortu ogrzewania.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

8% VAT rabat na montaż pompa ciepła kotły ogrzewanie

Vitodens 200-W - 25kW: Komfort ogrzewania w najefektywniejszy sposób 

1,9 - 25,0 - Zakres mocy cieplnej (kW) przy temp. wody grzewczej 50/30 °C

1,7 - 23,0 - Zakres mocy cieplnej (kW) przy temp. wody grzewczej 80/60 °C

Nowa generacja systemów grzewczych. Większa efektywność, mniejsze emisje, prosta obsługa. Perspektywiczne, trwałe i cyfrowe. Vitodens 200-W wytycza kierunek ku przyszłości.

Vitodens 200-W jest inteligentną centralą energetyczną, spełniającą najwyższe oczekiwania wobec komfortu ogrzewania. Jego nowoczesne, funkcjonalne wzornictwo i czyste formy matowej powierzchni harmonijnie komponują się z każdą aranżacją mieszkania.

 • Sezonowa efektywność energetyczna ogrzewania pomieszczeń ηs do 94% (klasa A).
 • Długie cykle pracy bez efektu taktowania również przy niewielkim obciążeniu cieplnym dzięki optymalizacji czasu postoju palnika oraz dużemu zakresowi modulacji do 1:17.
 • Trwały i efektywny dzięki wymiennikowi ciepła Inox-Radial wykonanemu z wysokogatunkowej stali kwasoodpornej.
 • Palnik MatriX-Plus z systemem regulacji procesu spalania Lambda Pro Plus zapewnia najwyższą efektywność spalania i niskie wartości emisji. 
 • Energooszczędna pompa obiegowa o dużej wydajności. 
 • Nowa, innowacyjna koncepcja obsługi za pomocą kolorowego wyświetlacza dotykowego z menu tekstowym i graficznym.
 • Zintegrowany asystent pierwszego uruchomienia, licznik zużycia energii, a także moduł Wifi do sterowania urządzeniem poprzez aplikacje mobilne. 
 • Zintegrowane złącze WLAN do obsługi i serwisowania poprzez dedykowane aplikacje mobilne.

 Zakres dostawy:

 • Kocioł kondensacyjny z modulowanym, wentylatorowym palnikiem MatriX-Plus z systemem kontroli procesu spalania Lambda Pro Plus.
 • Regulator ze zintegrowanym złączem WLAN i modułem WiFi.
 • Czujnik temperatury zewnętrznej.
 • Zawrór bezpieczeństwa po stronie wody grzewczej 3 bar.
 • Naczynie przeponowe po stronie wody grzewczej 10 litrów.
 • Wysokoefektywna pompa obiegowa oraz zawór 3-drogowy.
 • Element przyłączeniowy kotła po stronie spalin.
 • Listwa montażowa z kołkami mocującymi.

Wskazówki!

Urządzenia są przystosowane do użycia gazu ziemnego. Przejście pomiędzy gazami z grupy E/Lw odbywa się bez dodatkowych czynności. Zmiany na gaz płynny dokonuje się z poziomu regulatora kotła (zestaw adaptacyjny nie jest konieczny). Podłączenie zewnętrznego, elektromagnetycznego zaworu odcinającego dla gazu płynnego można realizować za pomocą zestawu uzupełniającego EM-EA1 (wyposażenie dodatkowe). Do montażu urządzenia należy koniecznie zamówić dodatkowo urządzenie pomocnicze przy montażu lub armaturę przyłączeniową.


Cechy wyróżniające Vitodens 200-W

Przestawiany wyświetlacz: komfortowa obsługa na poziomie oczu

Dzięki możliwości przestawienia w górę 7-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego można Vitodens 200-W obsługiwać zawsze komfortowo. 

Pulpit Energetyczny: łatwość ustawiania i obsługi zwiększa efektywność

Czy nastawianie parametrów i obsługa są łatwe? To jest jedno z najważniejszych kryteriów decyzyjnych przy zakupie nowego ogrzewania. Vitodens 200-W pod tym względem jest po prostu wspaniały. Można go obsługiwać prosto i intuicyjnie ze smartfona, tabletu lub bezpośrednio na dużym, montowanym na dogodnej wysokości 7-calowym kolorowym wyświetlaczu dotykowym na kotle. Wyświetlacz graficzny z menu tekstowym prowadzi użytkownika przez wszystkie punkty menu. A panel Energetyczny pozwala mieć zawsze na oku wartości zużycia energii

pulpit energetyczny vitodens 200w kocioł gazowy 11kw


palnik matrix-plus vitodens 200w viessmann głogów lubin polkowicePalnik MatriX-Plus: serce Twojego ogrzewania

Nowy palnik MatriX-Plus wyróżnia się przede wszystkich efektywnością pracy, niskimi emisjami substancji szkodliwych oraz cichą pracą. Specjalny promiennik MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwy na wysokie temperatury i gwarantuje wysoką sprawność i trwałość palnika.

Lambda Pro Plus: automatyczna regulacja spalania obniża koszty

Automatyczne kontrolowanie jakości procesu spalania kompensuje wahania składu gazu i pozwala wydłużyć cykl obowiązkowych przeglądów kominiarskich do trzech lat. A to zapewnia stale wysoką wydajność kotła i obniżone koszty utrzymania.

Lambda Pro Plus
● dopasowanie spalania do jakości gazu
● stale wysoka efektywność energetyczna
● perspektywiczność
● niskie koszty utrzymania
● trzyletni cykl przeglądów


Inox-Radial ze stali szlachetnej: efektywny i trwały

Stal szlachetna to jest coś. Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej jest sercem Vitodens 200-W. Przemienia on szczególnie efektywnie energię spalania gazu w ciepło – praktycznie bez strat, z z trudnym do pobicia współczynnikiem sprawności 98 procent. A przy tym z niezawodnością, gwarantowaną przez szczególnie trwałą, wysokowartościową stal szlachetną.

10 lat gwarancji na wymienniki ciepła ze stali szlachetnej dla olejowych i gazowych kotłów kondensacyjnych o mocy do 150 kW

.inox radial wymiennik ciepła


 Oto zalety Vitodens 200-W

 • Niezwykle prosta, intuicyjna obsługa i zintegrowany interfejs WiFi
 • Wysoki komfort obsługi na 7-calowym kolorowym wyświetlaczu dotykowym lub z aplikacji mobilnej ViCare App
 • Panel Energetyczny do wizualizacji produkcji i zużycia energii
 • Wysokie bezpieczeństwo eksploatacji, dzięki zintegrowanemu systemowi regulacji spalania Lambda Pro Plus
 • Nowy palnik MatriX-Plus zwiększa efektywność i redukuje emisje tlenków azotu
 • Trwały i szczególnie efektywny wymiennik ciepła Inox-Radial
 • Prawidłowa praca sygnalizowana widocznym z daleka, fluoryzującym wskaźnikiem Lightguide
 • Klasa efektywności energetycznej: A

wifi gaz kondensacyjny dolnośląskie sklep internetowy viessmannZintegrowany interfejs WiFi: komfort cieplny ma cyfrowe oblicze

Przez zintegrowany interfejs WiFi gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens komunikuje się bezpośrednio z Internetem i jest zdolny tym samym do pracy w sieci i korzystania z serwisów cyfrowych. Aplikacja mobilna ViCare App jeszcze dodatkowo podwyższa komfort obsługi. Pozwala zawsze i wszędzie mieć pod kontrolą wszystkie funkcje ogrzewania. A w razie czego aplikacja serwisowa powiadomi bezpośrednio fachowca i wezwie pomocy. I jeszcze jedna korzyść: dla skomunikowanych kotłów grezwczych Viessmann oferuje 5 lat gwarancji na cały system grzewczy.


ViCare App

Aplikacja mobilna ViCare App umożliwia użytkownikowi obsługiwanie swojej instalacji grzewczej ze smartfona. Ma on w każdej chwili wgląd w jej aktualny status roboczy i w razie zakłóceń może szybko i łatwo nawiązać kontakt z zapisanym uprzednio w aplikacji instalatorem.

Z020135
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.