Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 Haus&Luft oferta specjalna od Viessmann
search
 • Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 Haus&Luft oferta specjalna od Viessmann

Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 Haus&Luft oferta specjalna od Viessmann

1 419,47 zł
Brutto

Świeże powietrze to skarb! Odetchnij pełną piersią dzięki oczyszczaczowi powietrza HL-OP-15. Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i dokuczliwy smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergii i chorób układu oddechowego.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

Jakość powietrza ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety to, którym oddychamy wychodząc z domu jest coraz gorszej jakości. Zanieczyszczenia i dokuczliwy smog negatywnie wpływają na nasze zdrowie, stanowiąc jedną z przyczyn alergii i chorób układu oddechowego. Narażone są na nie przede wszystkim młode organizmy dzieci. Na szczęście mamy wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy we własnym domu. Teraz, dzięki nowym oczyszczaczom powietrza firmy Haus & Luft możemy się w nim cieszyć atmosferą podobną do tej występującej w lesie lub nad morzem, ponieważ dzięki unikanej technologii OxyFrish oczyszczają one powietrze aż w 99,98%.

HL-OP-15, idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o metrażu do 40m2. Wśród licznych zalet produktu wymienić można 6-stopniowy system filtracji, który pozwala nam na skuteczne wyeliminowanie nie tylko kurzu i alergenów, ale również dymu oraz nieprzyjemnych zapachów - dzięki zastosowaniu filtra fotokatalitycznego.

Model ten posiada także funkcję AUTO oraz funkcję SILENT, która redukuje prędkość wentylatora zapewniając tym samym cichszą pracę urządzenia. Oczyszczacz wyposażony jest w inteligentny system czujników, które informują nas o poziomie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu oraz o tym kiedy należy wymienić filtry.

Stwórz w domu atmosferę podobną do środowiska naturalnego Technologia OxyFrisch+ – system 5-stopniowej filtracji w połączeniu z dodatkowym filtrem fotokatalitycznym zapewnia usunięcie lotnych związków organicznych. 

4 filtry:

 • Filtr wstępny – pierwszy etap procesu oczyszczania powietrza z kurzu i alergenów, włosów i sierści.
 • Filtr HEPA (H13) – zasadnicza filtracja z kurzu, pyłków, alergenów, zarodników pleśni, dymu.
 • Filtr z węglem aktywnym – eliminacja formaldehydu, benzenu, szkodliwych gazów oraz wszelkich niepożądanych zapachów.
 • Filtr fotokatalityczny z dwutlenkiem tytanu (TiO2) – fotokataliza rozkłada różnego rodzaju zabrudzenia organiczne, lotne związki organiczne (LZO) oraz usuwa nieprzyjemne zapachy 

Lampa UV

Biologiczne oczyszczanie powietrza, eliminacja wirusów, bakterii, mikroorganizmów.

Jonizator

Generuje jony ujemne, reguluje bilans jonów w powietrzu co korzystnie wpływa na samopoczucie człowieka i stwarza atmosferę podobną do występującej w środowisku naturalnym np. w lesie lub nad morzem.

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU

 • 6-stopniowy system filtracji: – 4 filtry (wstępny, HEPA H13, z węglem aktywnym oraz fotokatalityczny z dwutlenkiem tytanu) zapewniają maksymalne oczyszczenie powietrza – Lampa UV zapewnia biologiczne oczyszczanie powietrza – Jonizator – reguluje bilans jonów w powietrzu.
 • Wydajność: 360 m3/h – zalecana obsługiwana powierzchnia do 40 m2.
 • Wskaźnik jakości powietrza: 4-kolorowe podświetlenie.
 • Wskaźnik zanieczyszczenia pyłami zawieszonymi PM2,5.
 • Wskaźnik wymiany filtra węglowego i HEPA.
 • Funkcja AUTO – urządzenie automatycznie dostosowuje prędkość oczyszczania w zależności od jakości powietrza.
 • Funkcja SILENT-zredukowanie prędkości wentylatora.
 • Czujnik zmierzchu – przyciemnienie iluminacji i diod po wyłączeniu oświetlenia w pomieszczeniu.
 • 4 poziomy prędkości.
 • Timer: 1, 4, 8 h
7734772
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.