Grupa pompowa obiegu grzewczego GDA2 dla kotłów Vitodens oraz pomp ciepła Vitocal
search
  • Grupa pompowa obiegu grzewczego GDA2 dla kotłów Vitodens oraz pomp ciepła Vitocal

Grupa pompowa obiegu grzewczego GDA2 dla kotłów Vitodens oraz pomp ciepła Vitocal

1 293,00 zł
Brutto

Wyposażenie dodatkowe Grupy pompowe GDA2 i GRA2 dla kotłów Vitodens oraz pomp ciepła Vitocal. Wyposażenie dodatkowe regulatorów podłączenie do obiegu grzewczego (wielkość znamionowa) DN25 – 1". Kompletne i sprawdzone fabrycznie zestawy pompowe, gotowe do podłączenia. Grupy pompowe z pompami cyrkulacyjnymi wysokiej sprawności, spełniają w pełni oczekiwania klientów wyposażone w dwa zawory odcinające z termometrami i zawór zwrotny. Całość schowana jest w wysokiej klasy, estetycznej izolacji, która skutecznie zapobiega stratom ciepła.

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

  Płatności i dostawa

14 dni roboczych od dnia wpływu na konto.

 

Zwroty i reklamacje

Wyposażenie dodatkowe dla kotłów Vitodens oraz pomp ciepła Vitocal. Wyposażenie dodatkowe regulatorów, podłączenie do obiegu grzewczego (wielkość znamionowa) DN25 – 1".

Grupa pompowa obiegu grzewczego GDA2:

  • Z wysokowydajną pompą obiegową z regulacją obrotów Wilo Yonos Para 25/6 (odpowiada klasie energetycznej A)
  • Zawór zwrotny
  • Zestaw montażowy na ścianę w komplecie
  • 2 zawory kulowe z termometrami
  • Izolacja cieplna
  • Przyłącze ze stali ocynkowanej
  • Kompatybilne tylko z belkami rozdzielacza z serii GMA

Kompletne i sprawdzone fabrycznie zestawy pompowe, gotowe do podłączenia. Grupy pompowe z pompami cyrkulacyjnymi wysokiej sprawności, spełniają w pełni oczekiwania klientów wyposażone w dwa zawory odcinające z termometrami i zawór zwrotny. Całość schowana jest w wysokiej klasy, estetycznej izolacji, która skutecznie zapobiega stratom ciepła.

Grupy pompowe serii GRA/GDA przeznaczone do obiegów grzewczych, w których wymagane jest dokładne sterowanie przepływem i regulacją temperatury. Grupy pompowe GRA/GDA z funkcją bezpośredniego zasilania zostały opracowane z myślą o zastosowaniach, w których wymagane jest zapewnienie jak najefektywniejszego przesyłu energii.

Kompaktowe rozmiary umożliwiają montaż kilku grup pompowych obok siebie. W połączeniu z systemowym rozdzielaczem obiegów grzewczych ze zintegrowanym sprzęgłem hydraulicznym, tworzą efektowną i estetyczną kotłownię, której wyposażenie zajmuje niewiele miejsca. Docenianą zaletą przez instalatorów jest szybki montaż kotłowni, składanej z gotowych elementów. System ten znakomicie sprawdzi się w każdej kotłowni.

 Wszystkie grupy pompowe i rozdzielacze obiegów grzewczych wyposażone są w pompy obiegowe klasy energetycznej A.

7183336
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.