Kotłospaw - kotły na pellet w sklepie Systemy Grzewcze
   04/08/2020     Wiadomości    0 Comments
Kotłospaw - kotły na pellet w sklepie Systemy Grzewcze

Niezwykle miło nam poinformować, że nawiązaliśmy ścisłą współpracę z producentem kotłów centralnego ogrzewania spełniających wymagania 5 klasy i ecodesignKotłospaw. W naszej ofercie będą do nabycia ich wysokiej jakości kotły na pellet. Jeden z ich produktów Kocioł SlimKo został nagrodzony w kategorii Eko Produkt na targach w Nowym Sączu.

Systemy Grzewcze są oficjalnym i jedynym dystrybutorem kotłów produkowanych przez firmę Kotłospaw w regionie m.in. takich miejscowości jak: Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Wołów, Nowa Sól, Wschowa, Nowe Miasteczko, Kożuchów, Zielona Góra, Leszno, Kościan, Wolsztyn.

Zapraszamy na oficjalną stronę firmy Kotłospaw:

www.kotlospaw.pl 

=============

SlimKo firmy Kotłospaw - kompaktowy kocioł pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign. Zakres mocy: 4-12 kW - Wyposażony w wysokiej jakości palnik pelletowy KIPI posiadający automatyczną zapalarkę, rotacyjne oczyszczanie komory oraz wbudowaną dmuchawę. Proces spalania kontrolowany jest przez nowoczesnej generacji sterownik, który reguluje pracą palnika - następuje automatyczne rozpalanie oraz wygaszanie. Obsługa kotła ogranicza się jedynie do okresowego wybierania popiołu z popielnika oraz dosypywania opału do kosza.
 
SlimKo składa się z trzech podstawowych części - palnika pelletowego, części wymiennika, kosza nakładanego na górę kotła. Poprzez integralną współpracę tworzą niespotykany design i komfort użytkowania. Kocioł produkowany z blachy kotołwej P265GH. Kotły można montować w układzie zamkniętym.
 
Więcej na stronie:
 
===========================
 
 

Share This Post :

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Type Code